Online Alışveriş

Maia Hikayesi

Maia’nın antik zamanlardan modern zamanlara kadar ulaşmış güzellik ve bakım sırlarını keşfedin!

İnsanlık ilk çağlardan beri güzel kalmayı çok önemsedi ve bitkilerden yola çıkarak birçok ihtiyacını karşıladı. Zamanın hızlanmasıyla kalabalık nüfusa yetişmek için kimyasal sentezlerle çözüm bulmayı deneyen dünya, tazeliğini kaybetti. Bu kimyasal sentezlerin güzelliğe ve doğaya karşı yıkıcı etkisi konusunda bilinçlenen insanlık tekrar doğaya yöneldi.

Şimdi, güzelleşmek denilince akla ilk gelen kozmetik ürünleri, cerrahi müdahalelerin yerini “iyi yaşama ve iyi yaşlanma” aldı. Cilt güzelliği ve sağlığı için çözüme hiç bu kadar yaklaşılmamıştı.

Doğayla birlikte her şey daha etkileyici ve daha sağlıklı…

Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı saçlar güzelliğin en önemli unsurlarındandır. Ancak günümüzde stres, sağlık sorunları, çevresel faktörler ve yaşa bağlı oluşan yıpranmaların önüne geçmek için ilave bakımlara ihtiyaç duyulur.

Yalnızca güzelleşmek için değil, ruh ve beden sağlığımızı korumak, tüm bedenimizi, ruhumuzu saran cildimize gereken özveriyi göstermek için derinlemesine bir araştırma yaptık. Fas’ın Argan’ını, Afrika’nın Boabab’ını, Japonyo’nın Mavi Anemonu’nu, Arabistan’ın Hurma’sını, dünyanın en büyük gülyağı üreticisi Isparta’mızın Gül’lerini sizler için getirdik.

Onu kimyasallardan uzak tuttuk...

Ciddiyetle yaptığımız araştırmaların sonucunda birbirinden farklı cilt tipleri, yaş grupları üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucu tüm cilt tiplerine uygun formüller geliştirdik ve bilinçli kozmetik tüketicileriyle buluşup, yüzümüzü doğaya döndük…Kendimizi bin bir çeşit bitkinin yeşerdiği, toprağın güzellik için çalıştığı güzel çoğrafyamız, Türkiye’de saklanan asırlık ve emsalsiz güzellik sırlarını keşfetmeye adadık.

irmi yılı aşan bir süredir dermokozmetik sektörünün lider konumunda anılan MAIA MC, tüm ürünlerini doğa ve insan yaşamının merkezine konumlandırarak geliştirilmiştir. Sağlığı ve güzelliği birbirinden ayrı düşünemeyen MAIA MC, bilinçsizce tüketilen sıradan kozmetik ve cilt bakım ürünlerinin içinde bulunan ve insan sağlığına zarar verici maddeler olan; ağır metaller, paraben, koruyucu, renklendirici, SLS, SLES ve hayvansal maddelerin tamamen karşısındadır.

Bu nedenle MAIA MC ürünleri cildiniz, vücudunuz, saçlarınız; hayatınız için yalnızca doğaya ve insan sağlığına duyarlı ürünler üretmektedir.